Užsakymo Sąlygos

Užsakymo sąlygos

Užsakyti pasirinktus augalus galite naudodamiesi tinklapyje esančia „Krepšelio“ paslauga. Įkėlę prekes ir sekdami nurodymais, lengvai užsakysite Jus dominančius augalus.

Galima užsakyti paskambinus „Kontaktuose“ nurodytais telefonais arba nurodytu elektroninio pašto adresu išsiuntus elektroninį laišką su užsakymu.

MAŽIAUSIA UŽSAKYMO SUMA – 20 Eur. (be siuntimo mokesčio).

GALIMA UŽSAKYTI TIK TUOS AUGALUS, PRIE KURIŲ YRA NURODYTA KAINA.

KAI KURIŲ AUGALŲ TIKSLI KAINA GALI BŪTI DERINAMA KIEKVIENU KONKREČIU ATVEJU.

1. Išsirinktus augalus galite pasiimti ir vietoje sumokėti atvykę pas mus į namus.PRIEŠ ATVYKSTANT PAS MUS, IŠ ANKSTO SUDERINKITE ATVYKIMO DATĄ IR LAIKĄ! Priešingu atveju bus neparuošti Jūsų užsakyti augalai.

IŠ NAMŲ PARDUODAME TIK IŠ ANKSTO UŽSAKYTUS AUGALUS!

2. Užsakytus augalus galime išsiųsti pašto siuntiniu.

 VANDENS AUGALŲ PAŠTU NESIUNČIAME!

 Tokiu atveju už siuntimo paslaugas sumoka užsakovas, pervesdamas pinigus į nurodytą banko sąskaitą (augalų kaina + siuntimo paslaugų kaina). Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio svorio. Vidutiniškai siuntimas kainuoja apie 5 Eur. Jeigu Jūsų užsakymas nedidelis, siuntimo mokestis taip pat bus mažesnis.

GAVĘ  JŪSŲ UŽSAKYMĄPARAŠYSIME ATSAKYMĄ,  kur bus nurodyta, kokią sumą (augalų kaina + siuntimo kaina) reikėtų pervesti. Gali pasitaikyti, kad pageidaujamo augalo jau nebeturime.

Užsakius augalų už didesnę nei 100 Eur. sumą, siuntimas bus nemokamas.

Garantuojame už įdedamų į siuntinį augalų kokybę iki siuntinio priėmimo pašto skyriuje momento.

UŽ SIUNTINIO SIUNTIMO LAIKĄ IR PAŠTO PASLAUGŲ KOKYBĘ NEATSAKOME IR PRETENZIJŲ NEPRIIMAME.

Nurodykite tikslų savo adresą – greičiau siuntinys pasieks Jus. Siuntinius stengiamės išsiųsti savaitės pradžioje, kad augalai kuo trumpiau būtų supakuoti.

SIUNTINIUS IŠSIUNČIAME UŽSAKYMŲ GAVIMO EILĖS TVARKA.

3. Kadangi dalyvaujame sodininkų mugėse įvairiuose miestuose, prekiaujame turguose, galima sutarti dėl augalų nuvežimo į tuos miestus, kur Jums bus patogu atsiimti.